Kurs z przysposobienia bibliotecznego

3 Październik 2017

Studenci I roku UTP w Bydgoszczy są zobowiązani do odbycia kursu z przysposobienia bibliotecznego w pierwszym semestrze nauki*.

Kurs odbędzie się poprzez Uczelnianą Platformę E-learningową (moodle.utp.edu.pl). Szczegółowe informacje zostaną wysłane w drugim tygodniu października do każdego studenta drogą mailową (e-maile zarejestrowane w USOS).

Studentów, którzy nie otrzymają informacji drogą e-mailową, prosimy o kontakt z Działem Informacji Naukowej BG UTP, Kaliskiego 7, bud. RCI, pok. A7, tel. 340-80-77, bibinfo@utp.edu.pl

Założenie konta bibliotecznego, niezbędnego do wypożyczania książek, nie jest zależne od zaliczenia testu bibliotecznego.

Warunkiem uzyskania konta w Wypożyczalni jest:

- ważna Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS)

- dowód wpłaty 10 zł (nr konta na stronie Biblioteki w Danych teleadresowych)

- wypełniona deklaracja czytelnika na miejscu w Wypożyczalni

*Zarządzenie Rektora Nr Z.85.2016.2017 z dnia 28 sierpnia 2017 r. - w sprawie: zasad i trybu odbywania kursu z przysposobienia bibliotecznego dla studentów rozpoczynających studia w Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy