Program edukacyjny dotyczący przedsiębiorczości

18 Grudzień 2017

Szanowni Państwo,

Rada European Innovation Academy, EIA, pod przewodnictwem przedstawicieli Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley (UC Berkeley) ma przyjemność zaprosić Państwa oraz Państwa studentów z Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy do rozważenia wzięcia udziału w największym na świecie programie edukacyjnym dotyczącym przedsiębiorczości, odbywającym się we Włoszech (Turyn, Lipiec 2018 r.) i Portugalii (Cascais, Lipiec 2018 r.).

Programy EIA są opracowywane wspólnie przez profesjonalistów pracujących dla światowej klasy partnerów akademickich oraz korporacyjnych, takich jak Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley, Uniwersytet Stanforda i Google.

Celem programu jest stworzenie multidyscyplinarnych zespołów wprowadzających innowacje na rynek w rekordowym czasie 15 dni.

EIA ma na celu zaoferowanie studentom możliwości empirycznego uczenia się, które daje im wgląd w proces tworzenia startup’ów. Zespoły są codziennie edukowane przez więcej niż pięćdziesięciu mentorów i mówców, zapewniając największą liczbę ekspertów z Doliny Krzemowej we Włoszech i Portugalii.

Naszą misją jest tworzenie silniejszego ekosystemu startup’ów w Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy oraz wspieranie działań związanych z internacjonalizacją oraz innowacją.

Oto krótki film wideo przedstawiający perspektywę naszych studentów, mentorów i przedstawicieli wydziałów: https://www.youtube.com/watch?v=Deyxi9XHeUY

Programy są akredytowane na 6 punktów ECTS i są otwarte dla ograniczonej liczby uniwersytetów latem 2018 roku. Państwo oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy zostali wybrani spośród 10 najlepszych uniwersytetów w Polsce, aby wziąć udział w naszych programach.

Chętnych proszę o kontakt

Ms. Magdalena Murino,
Coordinator of University Relations, Italy
European Innovation Academy
magdalena@inacademy.eu | inacademy.eu