Oferta pracy dla Inżyniera lub Studenta ostatniego roku studiów

8 Listopad 2017

Zachęcamy Studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów WZ do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko: Inżynier ds. Mechaniki, a także z innymi ofertami kierowanymi do Studentów i Absolwentów naszego Wydziału zamieszczonymi na stronie internetowej BDI.

Oferta pracy na stanowisko: Inżynier ds. Mechaniki:

oferta pracy - Inżynier ds. Mechaniki

Pozostałe oferty pracy wyselekcjonowane dla Studentów i Absolwentów Wydziału Zarządzania UTP:

Praca dla inżynierów - Wydział Zarządzania UTP

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości Dyrektor BDI pozostaje do Państwa dyspozycji.

dr inż. Grzegorz Żebrowski
gz@bdi.com.pl
Bank Danych o Inżynierach - Doradztwo Personalne
tel./fax: 48 22 572 78 00 / 03| www: www.bdi.com.pl | adres: al. Jerozolimskie 133, lok. 42, 02-304 Warszawa

Notka o BDI:

Bank Danych o Inżynierach już od ponad 25 lat aktywnie wspiera inżynierów w ich rozwoju zawodowym. Na każdym etapie ich kariery, niezależnie od ich doświadczenia, służy pomocą w poruszaniu się po meandrach rynku pracy. Podpowiada jak podnosić kwalifikacje, w których kierunkach się rozwijać i gdzie szukać pracy by nie stać w miejscu. Do dziś zaufało BDI już blisko 200 tysięcy polskich inżynierów. Aktualne oferty pracy dla inżynierów oraz więcej informacji o BDI można znaleźć pod adresem www.bdi.com.pl.