VI edycja konkursu "Diamentowy Grant"

Dział Nauki informuje, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło VI edycje konkursu "DIAMENTOWY GRANT" - http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/ogloszenie-vi-edycji-konkursu-w-ramach-programu-diamentowy-grant.html

Do tegorocznej edycji konkursu mogą zostać zgłoszone projekty badawcze prowadzone przez absolwentów studiów pierwszego stopnia oraz studentów po ukończeniu trzeciego roku jednolitych studiów magisterskich, pod kierunkiem opiekuna naukowego, promotora lub promotora pomocniczego. Okres realizacji projektu nie może przekraczać czterech lat.

Wniosek o finansowanie projektu badawczego wraz z wymaganymi załącznikami, należy złożyć w terminie w formie elektronicznej w systemie OSF, dostępnym na stronie osf.opi.org.pl  oraz w formie papierowej do 16 stycznia 2016 r.

Ze względu na konieczność formalnego sprawdzenia danych oraz zaakceptowania wniosku przez Prorektora ds. nauki prosimy o składanie kompletnego wniosku do Działu Nauki w terminie do 6 stycznia 2017 r. Bez akceptacji Pana Prorektora prosimy nie wysyłać wersji elektronicznej wniosku!

Podziel się linkiem

 

2017-05-29Plakat-www

2017-05-29Rejestracja-wolontariuszy

Dziekanat

ul. Fordońska 430
85-790 Bydgoszcz
telefon: +48 52 340 82 28
tel/fax: +48 52 340 82 18
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.