Gazetka studencka WuZetka

W czerwcu 2010 r. ukazał się pierwszy numer czasopisma WuZetka przygotowany w całości przez studentów Wydziału Zarządzania UTP. To pierwsze tego typu studencka inicjatywa w historii naszej Uczelni. W inauguracyjnym numerze poświęcono wiele miejsca programowi Erasmus, dylematowi, jak dokonać odpowiedniego wyboru przy kupnie laptopa, temu, jak się uczyć, naming rights, o kalendarium imprez kulturalnych oraz realizacji projektu Akademii e-podpisu. W numerze został zamieszczony wywiad z dr inż. Małgorzatą Zajdel – Ppodziekanem ds. dydaktycznych i studenckich na Wydziale Zarządzania UTP.


Drugi numer WuZetki ukazał się w grudniu 2010 r. Znalazł się w nim m.in.: niezbędnik (nie tylko) dla pierwszoroczniaka, 7 reguł postępowania, które przybliżą cię do sukcesu, pożyczek w systemie social lending, kącik kulturalny oraz humoru, czyli jak studiować na wesoło. W numerze zamieszczony został wywiad z prorektorem ds. dydaktycznych i studenckich UTP prof. dr hab. inż. Januszem Prusińskim.


Trzeci numer (specjalny) przygotowany został z myślą o Dniach Nauki 2011 (luty 2011 r.). Znalazły się w nim dwa wywiady: z prorektorem ds. dydaktycznych i studenckich UTP prof. dr hab. inż. Januszem Prusińskim, który wskazał na pięć powodów, dla których warto studiować w UTP oraz dziekanem Wydziału Zarządzania prof. dr hab. inż. Ludosławem Drelichowskim, który z kolei przedstawił pięć powodów, dla których warto studiować na Wydziale Zarządzania. Oprócz tego w numerze znalazła się oferta dydaktyczneauczelni i wydziału, zasady rekrutacji oraz sylwetka absolwenta kierunku zarządzanie i zarządzanie i inżynieria produkcji.


Wydanie kolejnego numeru WuZetki planowane jest na grudzień 2011 r.

Podziel się linkiem

 

2017-05-29Plakat-www

2017-05-29Rejestracja-wolontariuszy

Dziekanat

ul. Fordońska 430
85-790 Bydgoszcz
telefon: +48 52 340 82 28
tel/fax: +48 52 340 82 18
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.