Galeria

foto

KONKURS NA ZATRUDNIENIE

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko Profesora nadzwyczajnego na Wydziale Zarządzania. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane jest posiadanie udokumentowanego dorobku naukowego oraz doświadczenia dydaktycznego w prowadzeniu zajęć z zakresu procesów informacyjnych w zarządzaniu, systemów wspomagania decyzji, zarządzania produkcją, komputerowego wspomagania zarządzania produkcją, zarządzania wiedzą, procesów i struktur sieciowych w gospodarce, modeli współpracy międzyorganizacyjnej.
Szczegóły w ogłoszeniu poniżej:

 Profesor - ekonomia, nauki o zarządzaniu, nauki techniczne, inżynieria produkcji

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko·Profesora nadzwyczajnego na Wydziale Zarządzania. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy w Katedrze Inżynierii Zarządzania. Konkurs na stanowisko profesora nadzwyczajnego w dziedzinie nauk ekonomicznych, w dyscyplinie nauki o zarządzaniu, ekonomia.
Szczegóły w ogłoszeniu poniżej:

 Profesor - nauki ekonomiczne, nauki o zarządzaniu, ekonomia

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko·Profesora nadzwyczajnego na Wydziale Zarządzania. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy w Katedrze Ekonomii i Prawa Gospodarczego. Konkurs na stanowisko profesora nadzwyczajnego w dziedzinie nauk ekonomicznych, w dyscypliie nauki o zarządzaniu, ekonomia.
Szczegóły w ogłoszeniu poniżej:

 Profesor - nauki ekonomiczne, nauki o zarządzaniu, ekonomia

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko Profesora zwyczajnego, Profesora nadzwyczajnego na Wydziale Zarządzania. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane jest posiadanie udokumentowanego dorobku naukowego w zakresie nauk o zarządzaniu, ekonomii lub finansów.
Szczegóły w ogłoszeniu poniżej:

 Profesor - nauki o zarzdzaniu, ekonomia, finanse

 

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko Profesora zwyczajnego, Profesora nadzwyczajnego na Wydziale Zarządzania. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane jest posiadanie udokumentowanego dorobku naukowego w zakresie nauk o zarządzaniu, finansów, rachunkowości.
Szczegóły w ogłoszeniu poniżej:

 Profesor - finanse

 

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko Adiunkta na Wydziale Zarządzania. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane jest posiadanie udokumentowanego dorobku naukowego w zakresie rachunkowości, finansów.
Szczegóły w ogłoszeniu poniżej:

 Adunkt - finanse

 

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko Adiunkta na Wydziale Zarządzania. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane jest posiadanie udokumentowanego dorobku naukowego w zakresie nauk o zarządzaniu, ekonomii lub finansów.
Szczegóły w ogłoszeniu poniżej:

 Adiunkt - nauki o zarzdzaniu, ekonomia, finanse

 

Zapisz

Podziel się linkiem

 

2017-05-29Plakat-www

2017-05-29Rejestracja-wolontariuszy

Dziekanat

ul. Fordońska 430
85-790 Bydgoszcz
telefon: +48 52 340 82 28
tel/fax: +48 52 340 82 18
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.